Heroes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Heroes

Mesaj Scris de Chiquita la data de Lun Dec 28, 2009 4:38 pm

Scurta descriere:

"Heroes " este un serial american creat de Tim Kring pentru postul NBC. Acesta spune povestea unor indivizi obisnuiti care descopera ca au abilitati extraordinare. Claire, spre exemplu, isi poate regenera corpul in mod spontan, putandu-se vindeca de orice rana, Isaac Mendez prevede viitorul, Matt Parkman este telepat, iar Hiro Nakamura poate calatori in timp si se poate teleporta. Serialul exploreaza modalitatea in care ei se adapateaza schimbarilor si rolul lor in prevenirea catastrofelor si salvarea umanitatii.

Serialul pune accent pe "fenomene paranormale" care constau in puterea pe care o detin o serie de oameni cu "daruri" speciale denumiti eroi. De ce sunt numiti asa? Pentru ca binele lumii sta in mainile lor si numai ei pot mentine echilibrul dintre bine si rau.
Acest serial are 4 sezoane si o distributie buna si cu si cu schimbari de situatii foarte dese personajele bune devenind negative si iarasi bune .. oameni cu abilitati extraordinare .. si hai sa fim seriosi cine nu ar vrea sa aiba un dar? Laughing

Chiquita
Admin

feminin Capricorn Capra
Data nasterii : 07/01/1992
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 25
Localizare : undeva pe luna

http://imaginatie-bogata.forumhit.ro

Sus In jos

Re: Heroes

Mesaj Scris de EllaLooka la data de Mier Dec 30, 2009 11:40 am

Asta da serial i luv u
Acilea pot sa zic ca de-abia astept epicodul urmator!
Se para ca o sa inceapa iara din ianuarie, din cate stiu eu i luv u i luv u i luv u

EllaLooka
show some respect

feminin Fecioara Capra
Data nasterii : 01/09/1991
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 26

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Ian 02, 2010 8:42 am

si mie imi place serialul desi am apukt kteva episoade doar Laughing dar recuperez eu smug
asa e loveeeeeeee...cine nu ar vrea :D

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Damon<3 la data de Mar Mar 16, 2010 4:19 pm

Deci m-am apucat si eu de el si e super-tare i luv u: O sa vad cand pot sa ma uit la continuare i luv u:
Damon<3
feeling flirty
feeling flirty

Data de inscriere : 07/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum