Supernatural

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Supernatural

Mesaj Scris de Chiquita la data de Mar Dec 29, 2009 12:51 pm

Scurta descriere:

"Supernatural" este povestea lui Sam si a lui Dean Winchester, doi frati uniti de acelasi destin: ei calatoresc prin tara cu misiunea de a gasi si a ucide cele mai infricosatoare creaturi ale intunericului, de care oamenii au auzit doar din legende si superstitii. In timpul acestei lupte cu raul, Sam descopera ca are o serie de abilitati paranormale: ciudatele sale viziuni prevestesc moartea celor din jur, dar si apropierea pericolelor. Incurajati de propriul tata sa se avante in aceasta aventura pentru a gasi creatura care le-a ucis mama cu multi ani in urma, cei doi frati declanseaza o adevarata vanatoare a demonilor- vampirii, varcolacii si fantomele fiind doar cateva dintre creaturile cu care Sam si Dean se confrunta.

Deci pe mine serialul asta ma facut mai dependenta ca niciodata de vampiri, demoni, magie, vrajitorie :d . Serialul asta e foaaartttttteeeeeee ttttttaaaaaarrrrrreeeeeee deci e de milioane si mai ales Dean :d are un sarm si un umor in el Laughing

Chiquita
Admin

feminin Capricorn Capra
Data nasterii : 07/01/1992
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 25
Localizare : undeva pe luna

http://imaginatie-bogata.forumhit.ro

Sus In jos

Re: Supernatural

Mesaj Scris de EllaLooka la data de Mier Dec 30, 2009 10:47 am

Uuuu.... ador actorii dar imi pare rau ca nu am vazut decat un episod sau doua cand erau pe protv Crying or Very sad
EllaLooka
show some respect

feminin Fecioara Capra
Data nasterii : 01/09/1991
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 26

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Ian 02, 2010 8:17 am

deci nu ma intereseaZA e serialul meu favoooooooorit ....dabea ast sa inceapa sa-l dea :D de pe 21 ianuarie i luv u este sooper
team deaaaaaaaaaaaaaaan!!!!
un sooper movie cu tot ce-i trebuie...una bukta dean nebun...funny...loveable...cute...sexy...hot and so on rolling on the floor ...una bukta fratior Sam sweet ...demon :D ...
in afara faptului k supernaturalul isi face aparitia de-a lungul sezoanelor realizezi k exista o relatie frateask sooper intre ei...sangele apa nu se face...e bine sa stii k orice sar intampla ai un frate-in cazul meu o sooper sora- kre orice sar intampla va fi acolo...kre te citeste k o carte deschisa...kre stie ce sa zik la momentele potrivite...kre sa te enerveze uneori si alteori knd ai vrea sa te enerveze -atunci knd e plekta Laughing -
cu alte cuvinte uitati-va k e soooper i luv u
you and me a mea stie kt de innebunita sunt :D

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de allexia la data de Mar Ian 05, 2010 8:07 am

oo da...idem bro...si eu sunt team deannn
he rocks the show...is super funny, carismatic si are niste ochishory criminali

"My name is Dean Winchester. I'm an Aquarius; I enjoy sunsets, long walks on the beach, and frisky women. " - he is irrezistible

si Sam e tare...nu pot nega...dar eu sunt sora mai mare si il inteleg mai bine pe Dean

allexia
Moderator
Moderator

feminin Berbec Dragon
Data nasterii : 05/04/1988
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 29

Sus In jos

Mesaj Scris de Damon<3 la data de Joi Feb 04, 2010 7:39 am

Si eu sunt team Deaaaan i luv u: So hot and funny i luv u: Il ador

romantic
Damon<3
feeling flirty
feeling flirty

Data de inscriere : 07/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de ^Nyx^ la data de Joi Feb 04, 2010 11:13 pm

O doamne.. iubesc serialul asta.. si actorii.. Dean.. i you and me you beibiul meu.
^Nyx^
show some love
show some love

feminin Mesaje : 859
Data de inscriere : 14/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Damon<3 la data de Vin Feb 05, 2010 8:01 am

Eeh, dar si Sam arata bine i luv u
Damon<3
feeling flirty
feeling flirty