Ghost Whisperer

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Ghost Whisperer

Mesaj Scris de Chiquita la data de Mar Dec 29, 2009 1:00 pm

Scurta descriere:

De mica, Melinda Gordon are abilitatea de a vedea si de a intra in contact cu spiritele mortilor. Prin acest dar, mostenit de la bunica sa, Melinda ajuta spiritele ramase prizoniere in lumea celor vii sa isi gaseasca pacea. Cu toate ca tanara isi reneaga de multe ori darul, care o izoleaza de ceilalti oameni, mesajele intense pe care le primeste din partea spiritelor o determina sa faca tot posibilul pentru a le ajuta. Impreuna cu sotul sau, Jim, care este medic, si prietena sa Andrea, cu care conduce un magazin de antichitati, Melinda va reusi sa salveze zeci de suflete.

Un serial frumusel .. eu una m-am uitat la cateva episoade din el .. doar cand dadeam pe AXN ma uitam in rest nu am avut nici un episod din el pe pc ... e buna actrita si serialul la fel ...

Chiquita
Admin

feminin Capricorn Capra
Data nasterii : 07/01/1992
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 25
Localizare : undeva pe luna

http://imaginatie-bogata.forumhit.ro

Sus In jos

Re: Ghost Whisperer

Mesaj Scris de EllaLooka la data de Mier Dec 30, 2009 10:45 am

Eu am vazut un sezon intreg.... dar as vi vrut sa le vad pe toate cele 7 sau 5 am impresia ca sunt rolling on the floor asa auzisem o data rolling on the floor
EllaLooka
show some respect

feminin Fecioara Capra
Data nasterii : 01/09/1991
Data de inscriere : 16/11/2009
Varsta : 26

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Sam Ian 02, 2010 8:25 am

hmm...sooper tipa Laughing doar a fost in video-ul lui enrique Laughing
mijto serialul...am vazut kteva episoade tot asa k you and me pe axn ...nush kte sezoane are dar e mijto serialul i luv u

ps:ador parul ei...de fiekre data este altfel si are niste mijto tunsori Laughing

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de ashes entity la data de Lun Ian 11, 2010 9:30 am

Foarte tare serialul, o adevarata inspiratie as zice. Tipa e super dragutza si joaca foarte bine. Povestea e de-a dreptul...fermecatoare. Deseori ma uit cu sormea cand il prindem. Imi pare rau ca nu am vazut prea mult totusi. Am vazut pe sarite si cand il gaseam la tv din intamplare.
ashes entity
feeling flirty
feeling flirty

Data de inscriere : 17/11/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum