cat si cum minti?:))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

cat si cum minti?:))

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Noi 20, 2009 8:22 am

http://www.cosmopolitan.ro/quiz/quiz/cat-si-cum-minti.html

sa va vedem fetelor...il fc si eu knd vin de la fac:X:X:X...sa va vad mincinoasele mele mici:D:*

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Re: cat si cum minti?:))

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Noi 20, 2009 10:34 am

Majoritatea B
Sfartul nostru fara sa ne eschivam smile nu te cenzura! Dar exerseaza-ti totusi macar putin abilitatile diplomatice, sau risti sa te trezesti cu praf de scarpinat pe haine de la un cunoscut pe care l-ai altoit cu "verde-in fata" in ultima perioada. [restu nu ma loghez sa aflu ] :oops:

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Dudix la data de Vin Noi 20, 2009 11:33 am

Majoritate A
Esti intuitiva si nu iti face deosebita placere sa te complici. Pe de alta parte insa ai fost crescuta intr-un spirit cucernic si indatoritor fata de semenii tai pe care alegi cu multa abilitate sa ii scutesti de unele adevaruri neplacute. In felul asta si tu esti la adapost. In schimb marea ta calitate [...]

Nu se poate=)) tocmai nu scrie marea calitate.Crying or Very sadrolling on the floor
Dudix
show some love
show some love

feminin Rac Bivol
Data nasterii : 09/07/1997
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 20
Localizare : Peste tot.

http://dulce-ro.time2forum.com

Sus In jos

Mesaj Scris de allexia la data de Vin Noi 20, 2009 11:54 am

Majoritate A
Esti intuitiva si nu iti face deosebita placere sa te complici. Pe de alta parte insa ai fost crescuta intr-un spirit cucernic si indatoritor fata de semenii tai pe care alegi cu multa abilitate sa ii scutesti de unele adevaruri neplacute. In felul asta si tu esti la adapost. In schimb marea ta calitate este ca nu esti deloc usor trasa pe sfoara de catre ceilalti. Sigur au mai fost cazuri - chiar cu persoane apropiate in care, asa cum e firesc, ai avut incredere neconditionata - insa de regula destul de greu reuseste cineva sa te pacaleasca.

Cand minti, minti inteligent, social, nu ascunzi cu desavarsire faptul ca faci asta, ba mai mult, amesteci minciuna cu putina ironie astfel incat nu risti nici sa fii demascata nici sa transformi rezultatul minciunii in vreo drama. Pana la urma in majoritatea situatiilor oamenii cer sa li se spuna ceea ce vor sa auda.

Aproape fara sa stai pe ganduri iti dai seama cand e cazul sa spui adevarul si cand e cazul sa il tii pentru tine, de asta in ceea ce te priveste subiectul acesta nici nu prea intra in categoria dezbateri si teoretizari. Lucrurile se intampla firesc si reactia celor din jur la tine este una generala de simpatie.
allexia
Moderator
Moderator

feminin Berbec Dragon
Data nasterii : 05/04/1988
Varsta : 29

Sus In jos

Mesaj Scris de ashes entity la data de Lun Ian 11, 2010 10:23 am

Majoritate C

Ultima oara cand ai spus adevarul a fost cand ti-ai cumparat botinele acelea super-tari si ai zis sincer si raspicat ca porti 37. Dar si atunci s-a risipit vraja pentru ca de fapt aveau doar un 38 pe care-l porti de 2 perechi de sosete si subliniezi ca e fantastic de confortabil…

Nu serios acum, nu sustinem [...]

Lol=))))))) Dak raspund la panrama inseamna ca mint mult?Laughing
ashes entity
feeling flirty
feeling flirty

Sus In jos

Mesaj Scris de Albinutzsa la data de Dum Ian 17, 2010 6:24 am

Majoritate A
Esti intuitiva si nu iti face deosebita placere sa te complici. Pe de alta parte insa ai fost crescuta intr-un spirit cucernic si indatoritor fata de semenii tai pe care alegi cu multa abilitate sa ii scutesti de unele adevaruri neplacute. In felul asta si tu esti la adapost. In schimb marea ta calitate este ca nu esti deloc usor trasa pe sfoara de catre ceilalti. Sigur au mai fost cazuri - chiar cu persoane apropiate in care, asa cum e firesc, ai avut incredere neconditionata - insa de regula destul de greu reuseste cineva sa te pacaleasca.

Cand minti, minti inteligent, social, nu ascunzi cu desavarsire faptul ca faci asta, ba mai mult, amesteci minciuna cu putina ironie astfel incat nu risti nici sa fii demascata nici sa transformi rezultatul minciunii in vreo drama. Pana la urma in majoritatea situatiilor oamenii cer sa li se spuna ceea ce vor sa auda.

Aproape fara sa stai pe ganduri iti dai seama cand e cazul sa spui adevarul si cand e cazul sa il tii pentru tine, de asta in ceea ce te priveste subiectul acesta nici nu prea intra in categoria dezbateri si teoretizari. Lucrurile se intampla firesc si reactia celor din jur la tine este una generala de simpatie.

logarea mamii lor Laughing
Albinutzsa
show some respect

feminin Berbec Maimuta
Data nasterii : 20/04/1992
Data de inscriere : 14/12/2009
Varsta : 25
Localizare : Mystic Falls ;x

Sus In jos

Mesaj Scris de Karmen la data de Mier Iun 23, 2010 8:47 pm

Majoritate A